21.4.2013 | „Začátek je ta nejdůležitější součást každé práce.“ -Platón

21. dubna 2013 v 18:51 | Yima |  Blog

Jak řekl pan Platón: "Začátek je ta nejdůležitější součást každé práce." A měl zatracenou pravdu. Pokud mohu mluvit za sebe, tak si myslím, že ten náš byl docela úspěšný. Několik jednodílných příběhů, jedna básnička, jedna vícedílná povídka. Sice jsou to stále ti samí autoři, ale to nevadí. Když se totiž podíváte na toplist pod menu, tak uvidíte, že sem nechodí jen tři lidi, ale o hodně více. Tímto vám všem děkujeme, děláte nám radost. Pojďme ale k věci... a máme jich na vyřízení hned několik.

První věc je, že uděláme autorská portfolia. Nevím jak vám, ale mně to slouží hlavně k tomu, abych věděla, jaké mé příběhy tu jsou. K ničemu jinému to vlastně ani není, jen vás tím poznají i vaši čtenáři a myslím, že tím více pochopí vaši tvorbu. Ve většině povídek je spoustu prvků z autorova života a toto je jedinečná šance pochopit aspoň polovinu. Autorská portfolia tedy budou založena buď ještě dnes večer nebo zítra odpoledne.

Druhou věcí jsou témata týdne. Každý týden blog.cz vyhlásí jedno téma, na které blogeři píší po celý týden a tyto články jsou zařazovany do jedné 'sekce'. A my jsme se rozhodly, že i my si tu uděláme takovou rubriku. Nebudeme vymýšlet nějaká speciální témata, ale budeme používat právě ta oficiální. Každý týden proto bude vyhlášeno na blogu, jaké téma týdne je a vy můžete napsat nějaké to dílko a poslat nám ho. I k tomuto budou článek a rubrika udělány během dnešního večera nebo zítra odpoledne.

A poslední, třetí věc je, že náš blog má facebook. Dozvíte se tam o novinkách, které tu jsou, ale jsou tam dávány i odkazy na povídky a básničky s malou anotací, nebo jak to říct. Zatím se to dá zvládat, ale pokud bude víc příspěvků, tak nevím-nevím. O to se ale zatím nestarejme. Jednoho dne si k sobě třeba někoho přibereme, kdo ví? Facebooková stránka je tedy >ZDE< :)

Loučím se s vámi i za Ivush a přeji všem, co zítra a pozítří budou dělat přijímačky, stejně jako já, hodně štěstí :)
Yima
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama