Pretty darker - 1. DÍL

23. dubna 2013 v 11:00 | Yima |  Pretty darker
Title: Pretty darker
By: Kacalan
Part: 1
Sci-fi & Fantasy


Zásadní problém

"Dvakrát popcorn!" Prodavačka chápavě přikývla a podala dva přeplněné papírové pytlíky přes pult. Dívka s rudými vlasy ledabyle stočenými do volného drdolu zabořila ruku do popcornu a hrst si nacpala do úst, na kterých se snad ještě nikdy neobjevil lesk na rty.
"Michelle! Ty žroute!" ohradil se s úsměvem kluk a plácl ji po ruce, která už podruhé mířila ke slané dobrotě. Popadl její hbitou ruku a vtiskl jí polibek na solí pokrytou dlaň.
"Musíme jít," zareagovala na dotek jeho rtů a vykročila ke dveřím promítacího sálu. Sedadla byla z větší části obsazená, zbývalo jen pár posledních míst. Erik zamířil k zadním sedadlům, dávajíc pozor na obrovské množství popcornu. Plně soustředěn kráčel k místům pro dvojice.
Náraz přišel z čistého nebe. Vytáhlý kluk, sedící v řadě před nimi, se prudce narovnal a cukl sebou do jejich řady. Erik se lekl a upustil jeden z pytlíků. Ten vyletěl vysoko do vzduchu a zasypal celé kino.
"Ty pitomče!" vykřikl rozzuřeně Erik a hrubě strčil zbylé občerstvaní Michelle do rukou. Hrozivě se nahnul ke zmatenému chlapci a nejbližší lidé by mohly hádat, zda dokonce tiše nezavrčel.
"Sorry, kámo! Byl to omyl!" Erika to neuklidnilo. Stále vypadal, jakoby ho chtěl na místě uškrtit, roztrhat a kdo ví, co ještě.
"Eriku, sedni si!" přikázala mu dívka s kamenným výrazem. Musela příkaz ještě jednou zopakovat, než se chlapec konečně usadil do polstrovaného sedadla. Na tváři se mu však usadil výraz, který se dal pojmenovat jen jedním slovem. Nenávist.
Michelle se usadila vedle něj a povzbudivě ho uchopila na dlaň, kterou křečovitě svíral v pěst. Napjaly se mu snad všechny svaly v paži. Málem dokonce ucukl. V sále se začalo stmívat. Diváci se pohodlně usazovali v sedadlech a strkali si to úst neskutečné porce nezdravých pochoutek. Film začal. Na plátno vběhl mladý muž a zbaběle se rozhlížel po tmavé ulici. Silnici lemovaly pouze stromy, které házely děsivé stíny na už tak dost poničenou krajinu. Z ničeho nic z jednoho ze zaparkovaných aut vyskočila postava v černém a vrhla se k tomu chudákovi. Ve světle pouličních lamp se zablískla čepel. Trvalo jen pár sekund, než se nůž objevil u mužova krku a bez slitování řízl.
"Neřekl jsi mi, že to bude horor," zasyčela Michelle na svého souseda, který jí však nevěnoval pozornost. A tak trpěla.
Po dvou hodinách plných krve a křiku se konečně rozsvítila bledá světla a sál osvítilo snad až záchrané světlo.
"Příště vybírám film já," odsekla naštvaně rudovlasá dívka a naštvaně vykráčela z kina. Zůstala bezmocně stát před zářící budovou a nohou klepajíc o značně poničený chodník, vyčkávala. Erik se zmateně vynořil z vchodových dveří jen pár minut po ní.
"Omlouvám se, měl jsem čekat, že se ti nebude líbit!" omlouval se a zničeně klopil pohled k zemi.
"To jsi teda čekat měl!" zasyčela a zpražila ho hněvivým pohledem. Najednou se narovnal a zpříma se zadíval do jejích planoucích očí. Ani si nevšimla a už ji držel v náruči. I jeho oči planuly, ale ne vztekem. I slepí by poznat vášeň, touhu a chtíč, který se značil v jeho tmavých duhovkách. Vtiskl jí vášnivý polibek a nebral ohledy na odmítavý postoj svého protějšku. Po chviličce se podvolila. I ji zalila vlna spalujícího žáru.
"Miluju, když se zlobíš," zasténal, když se odtáhl za účelem přívodu kyslíku
"Pojď!" odtrhla se od něj Michelle a popadla ho za ruku. Po dřívějším vzteku nezbylo nic. Rychle ho táhla už chladnými ulicemi.Už to byl skoro měsíc, co ho musela chladnokrevně odstrčit a pak zbaběle utekla. Tentokrát to chtěla změnit.

Vtáhla ho do setmělého pokoje. Vzduch byl naplněn nasládlou vůní dívčího parfému. Nezdržovala se osvětlením. Sotva stihla zavřít dveře. Celou svou muší vahou se opřela do mohutného mužského těla a spolu s ním padala do hlubin měkké postele.
Rychlými pohyby trhala cáry polyesterové košile a vyšitým drakem. Erik jen s mírným cukáním ležel a všechno nechával na roztoužené dívce. Ta se zatajeným dechem zkoumala první kusy odhalené kůže. Třesoucími se prsty se dotýkala jamných chloupků na chlapcově hrudi.
Nahlas vydechla. Sklonila se k němu a venovala mu první políbek na žhnoucí kůži. Dlaněmi přejížděla po dalších částech břicha. Košile se hlasitě trhala a po pár sekundách už z ní nezbylo víc, než jen pouhý kus látky.
Michelle se ústy lehce dotýkala každého odhalené místečka. Erik ji nežně laskal ve vlasech a snažil se převzít vedení. Ale ona se nedala. Přidržela mu ruce u těla. Naznačila mu nadřazenost, která v tu chvíli ovládala celé její tělo.
Její jazyk se ve spleti nesmyslných obrazců dostal až k lemu kalhot. Bezmyšlenkovitě trhla a pásek se rozletěl jako spona na papír. Jako ve zpomaleném filmu rozepínala knoflíky na kalhotech s pohledem upřeným na chlapcovu tvář. Rude zbarvený jazyk měla laškovně opřený a zuby a drze se pochechtávala. Erik zaúpěl jako raněný pes.
"Danielsová! Neprovokuj," vyloudil zvuk podobný chrčení velice starého tranzistoru. Dívka se však jen zachechtala a stáhla značnou část kalhot. Pomalu, centimetr po centimetru, stahovala zbylou část džín z nohou a pak odhodila do neznámých krajin pokoje.
To už Erikova nadržená dušička nevydržela. Prudce se posadil, popadl překvapenou Michelle a zalehl ji vlastním tělem.
Neměla šanci. Byl nejen ve váhové převaze. Uvěznil ji pod svým tělem a toužebně se přisál na její plné rty. Vpustila ho do svých úst. Jejich jazyky se lehce dotýkaly, nesměle poznávaly.
I jeho dlaně se vydaly na průzkum. Nesměle ji pohladil po plochém břísku a vnikl pod lehkou látku halenky. Jakoby měl ruce z ledu. Každý dotek studil více než čerstvé vločky snášející se z oblohy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nadja Nadja | 23. dubna 2013 v 15:51 | Reagovat

Jak to žes to ukončila tak brzo??? o.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama