Pretty darker - 2. DÍL

23. dubna 2013 v 15:27 | Yima |  Pretty darker
Title: Pretty darker
By: Kacalan
Part: 2
Sci-fi & Fantasy


Stačilo rychleji odtáhnout ruce a látka povolila. Pod rukama se rozpadla jako domeček z karet. Erikovi se naskytl pohled na dokonale tvarované tělo zakryté pouze černou krajkovanou podprsenkou. Už jen to způsobilo změnšení kapacity boxerek poblíže rozkroku. Po Michellinu vzoru se rty dotkl slabé kůžičky v podbřišku. Dívčino tělo se okamžitě otřáslo slastí.
Pomalu ústy mapoval celé břicho, hruď, krk, až se dostal zpět k ústům. Zatímco mu Michelle vláčněla pod náporem něžných, ale i vášnivých polibků, strhnul s ní i podprsenku. Nepřestával se věnovat rtům, avšak jeho dlaně se jemně dotýkaly měkkých prsou. Opustil své místo u úst a sjížděl níž. Cestičku znamení lásky, kterou jimi vytvářel, následovaly touhou rozžhavené prsty. Michelle jen bezmocně sténala.
Kalhoty nepředstavovaly velký problém. Jen malý pohyb stačil, aby se lehce svezly až k odhaleným chodidlům.
Dívku přestávala bavit role myši, se kterou si kočka pohrává. Zvedla dlaně k útlému chlapeckému pasu a stydlivě se dotkla vystupujícího svalu. Druhou rokou zajela na hořící záda a slabě zatla nehty do kůže. To už i její kalhotky byly surově strženy a odhozeny. Ležela úplně nahá a s dravým zábleskem v očích hleděla na méně odhalené tělo před sebou. Pomohl ji. Urychleně se zbavil překážejících boxerek a nehledíc na okolnosti, políbil Michelle na podbřišku. Proti své vůli se napjala a nabídla mu svůj klín. Hlemýždím tempem sjížděl ústy přes vystouplé pánevní kosti až k nepatrnému chomáčku tmavých, ale krátkých chloupků. Vtiskl na tajemné místečko lehounký polibek. Tělem pod jeho dlaněmi projel elektrický náboj. Laškovně vyplázl špičku jazyka a dotkl se zakázaného místa.
Michelle okamžitě zvedla ruce v obranném gestu s umýslem zabránit mu. Následovně však sama sebe okřikla a nechala paže klesnou na svá ňadra. Tentokrát si nenechá upláchnout všechnu lásku kvůli neopodstatněnému strachu. Její srdce hořelo hlubokým citem k hnědovlasému fešákovi a roztomilým úsměvem. Po dlouhé době si byla jista, že on je ten, koho chce, potřebuje, miluje.
Další výkřik už nedržela v sobě. Křičela nahlas a bez zábran. Ještě více roztáhla nohy a otevřela tak Erikovi nové možnosti. Pevně ji uchopil za hladký zadeček a naplno vpustil jazyk do Michelle.
Ta překvapeně rozevřela oči a zalapala po dechu. Celé tělo ji nekontrolovaně brnělo a chvělo se do poslední části. Cítila neskutečnou slast vycházející z Erikovi činnosti. Intenzita stoupala. Michelle cítila, jak neschopnost pohybu stále vzrůstá. Trvat to o pár vteřin déle, musela by doslova puknout.
Ale Erik přestal. S dechem neskutečně zrychleným hlasitě oddechoval a pohledem zavadil o její. Nečekala na nic a jen mírně kývla hlavou. Povolila stisk, kterým nevědomky svírala svá prsa.
Chlapec na malou chvíli zmizel z jejího dohledu. Nepředstavitelnou rychlostí byl okamžitě zpět a svým tělem zastínil její. Ještě jednou se hlubokým pohledem do zelených očí ujist, že neudělá nic proti její vůli.
Nenápadně přitlačil svůj rozkrok na její. Vyděšeně vydechla. Silnou paží si ho přitáhla blíž a všechen strach, ale i touhu vložila do jednoho nekonečného polibku. Chtěla mu sdělit, že i přes všechny obavy, které ji naplňovaly, její láska je nekonečná a ona chce pokročit dál. Bez toho, že by se jejich rty odpojili na sebemenši chvíli, tlak mezi nohama zesílit. Stále byl větší a nepříjemnější. Najednou pocítila nepatrnou bolest. Kdyby nebyla tolik napjatá, ani by si jí nevšimla. Už necítila nepříjemný pocit, který ji v takovýchto chvílích nikdy neopouštěl.
Erik zastavil, celý vnikl do ní. Nechal ji nadechnout, než mohl s klidným svědomím pokračovat. Kdyby se nedržel, znásilnil by ji už pěkných pár měsíců zpátky. Byla první, která s ním vydržela skoro rok bez toho, že by spolu spali. Nevěřil svému štěstí, že tentokrát svolila k něčemu takovýchto rozměrů.
Uklidnila se, pevně si držela prsa a byla připravena. Pomalu rozpohyboval svou pánev, držíc ji stále za boky. Každý sebemenší pohyb ho nutil sténat a zadržovat orgasmus. Přidával na intenzitě i rychlosti.
"Sakra Eriku!" zanadávala stvoření tolik nepodobající se nevinné a zranitelné Michelle. Nezněla naštvaně, spíše se z jejího tónu hlasu dala vyčíst nedočkavost nabubřelá chuť zkusit něco neznámého.
Ještě zrychlil. Nemyslel na myšlenky, které se honili Michellinou hlavou. Šlo mu jen o jedno. Uspokojit sebe, ale i ji. Cítil, že se blíží k vrcholu, vášeň ovládající jeho tělo stále stoupala. Už to nevydržel.
"Už!" vykřikl a prohnul se v páteři. Dívka se zbrkle a pevně chytila za vlastní prsa a s celou neovladatelnou, šílenou, ale příjemnou bolestí šla vstříc poslednímu přírazu. Až nepřirozeně se vzepjala v zádech a hlasitě křičela. Nesmyslná slova zaplnila pokoj společně s Erikovým poslední a nejhlasitějším stenem.
Všechno napětí okamžitě opadlo, tedy aspoň v Michellině případě. Chlapecké tělo se stále stahovalo ve křečích. Položil se na její tělo a hlasitě dýchal. Pak se ještě jednou křečovitě zatřásl a konečně povolil. Zůstal ležet s hlavou tvrdě položenou na jejím nahém rameni.
Michelle až hmatatelně cítila horký dech, který se stále přibližoval k jejímu krku. Bledému, horkému a šťavnatému krku.
Erik se zlehka dotkl namodralé vystouplé žíly jazykem a poté přiložit zuby. Několikrát bolestivě přejel po tenké kůži a pak... zabořil chtivé špičáky. Michelle zaúpěla. Její tělo se rozvibrovalo jako struna nástroje a bylo naprosto ochromeno slastnou bolestí. Ucítila slabost, která se z jejího těla vypařovala společně s kapkami krve. Strachem se jí rozšířily zorničky, měla pocit, že umírá.
Zato Erik se ocital v sedmém nebi, ne-li výš. Věděl, že s každou kapkou neodolatelné krve se z dívky vytrácí život. Byl si vědom, že ji pomalu zabíjí. Nedokázal však ovládnout spalující chuť a živočišný pud. Chyběla mu odhodlanost, ke které se upínal celou dobu, co znal Michelle. Každý den se ocital tváří v tvář pudu, chuti a touhy. Tentokrát ho ovládla a nepustila.
Michellin dech se zpomaloval, častěji vynechával a stával se stále povrchnějším. Erik se zapřel dlaněmi o měkkou madraci a vší silou, která naplnila cele jeho tělo, se prudce odtáhl.
Z koutku mu slabě stékala kapka krve. Setřel ji dlaní a vyděšeně zíral na nehybné tělo. Panikařil. Před jeho zraky umírala osoba, kterou z celého srdce, ať už bylo jakkoliv prohnilé, miloval. Musel se uklidnit.
Popadl manikůrní nůžtičky, které se ledabyle povalovaly po nočním stolku a bez otálení zabořil blesknoucí se ostří do kůže na zápěstí. Okamžitě se na světlo vyvalilo neskutečné množství jeho vlastní krve. Nebyla však lákavě červená, jako krev živých. Její barva byla temně rudá a hustá. Bez přemýšlení přiložila své rudnoucí zápěstí k plným rtům umírající dívky. Několik kapek se líně svezlo do jejích úst a donutilo ji z posledních sil se prudce zakuckala.
"No tak, Michelle, dýchej!" zasyčel a druhou rukou popostrčil dalších několik kapek rudé tekutiny. Dívčí tělo se otřásalo dusivými vzlyky. Poslední kapky stekly do pootevřených úst, než Mich zakašlala a otevřela oči. Vyděšeně se posadila a odtáhla se.
"Co to mělo znamenat?" zašeptala a tiskla si skrčenou přikrývku k tělu.
"Promiň, měl jsem ti to říct dřív." S těmito slovy se chlapec sehnul pro své oblečení, v rychlosti jej na sebe natáhl a kráčel ke dveřím pokoje. Ve stejnou chvíli se z chodby ozvaly rozrušené hlasy. Strnul a nerozhodně zamžikal na stále z poloviny odhalenou dívku sedící na modře povlečené posteli.
"Oknem!" napověděla mu. Okamžitě přiskočil k oknu, jedním rozmáchlým gestem otevřel a lezl ven.
"Promiň," naposledy se omluvil a přehodil jednu nohu přes parapet. Nezastavila ho, jen nečinně přihlížela, jak neopatrně přelézá okenní rám a hledí do tmy. Naposledy se na ni smutně podíval a poté skočil dolů.
Nerozběhla se k oknu, jako jindy. Sice se zvedla, ale ještě stále nahá zamířila do koupelny. Postavila se před obrovské zrcadlo a zadívala se na svůj odraz. Stále vypadala stejně, jako dnes ráno, ale něco jí na ní nesedělo. Působila zmuchlaným dojmem, vlasy rozcuchaně stály do všech stran a na krku se skvěla červená linka do tvaru půlkruhu. Nejistě se jí dotkla a setřela nepatrné množství krve. Zděšeně zírala na červenou skvrnu na své dlani. Pomalu ji dostihovala krutá pravda a přehlížené detaily...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nadja Nadja | 23. dubna 2013 v 15:54 | Reagovat

Juj, nádhera!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama